O projekte

Popis projektu

Polyfunkčný dom Veľkomoravská 2867 sa nachádza v lokalite Zámostie, 1km od centra mesta a 5min od diaľnice D1. V lokalite je plná občianska vybavenosť.

Vizualizácia bytový dom Byty Veľkomoravská | byty-velkomoravska.sk
Pohľad zo 7. poschodia | byty-velkomoravska.sk

Príjemné prostredie

Veľkou výhodou lokality je aj rieka Váh, vzdialená 100m, ktorá svojou hrádzou pre peších ponúka možnosti aktívneho športového vyžitia.
Ulica Veľkomoravská je tichá ulica, s malou frekvenciou dopravnej premávky, zväčša osobné automobily rezidentov bytových domov na ulici.

Polyfunkčná budova

Polyfunkčný dom byty Veľkomoravská tvorí:

Vizualizácia bytový dom Byty Veľkomoravská | byty-velkomoravska.sk
Vizualizácie bytov | byty-velkomoravska.sk

Vybavenie bytov

Všetky byty na 3, 4 a 5 podlaží majú veľké balkóny viac ako 6 m2. Budova bude obsahovať osobný výťah pre imobilné osoby a 2 schodiská.

Každý bytový a nebytový priestor bude pripojený na  optickú sieť Slovak Telekom (Magio).
Vykurovanie je riešené centrálnou domovou plynovou kotolňou na 4 podlaží.

Parkovanie pre rezidentov a návštevníkov je možné v podzemnej garáži a na priľahlých parkovacích státiach v okolí budovy.

Ideálne komerčné priestory pre firmy a prevádzky

Nebytové prevádzky na 1. a 2. nadzemnom podlaží sú určené na predaj alebo dlhodobý prenájom. Charakter a využitie týchto komerčných priestorov je vhodné na rôzne prevádzky služieb, kancelárií a občianskej vybavenosti. Primárne preferované sú prevádzky – zdravotnícke zariadenia, ambulancie, fyzioterapia, stomatológia, zubný laborant, jednodňová chirurgia, materská škôlka, call centrum, internetový obchod, lekáreň atď.

Priestory je možné deliť a spájať podľa požiadaviek zákazníkov, rovnako je možné v priestoroch budovať dodatočné sociálne zariadenia, viesť vodu a odpad podľa potrieb a charakteru prevádzky. Priestory je možné financovať bankovým úverovým financovaním.

Vizualizácia bytový dom Byty Veľkomoravská | byty-velkomoravska.sk

Harmonogram prác

Realizované

Plánované

O nás

Developerom projektu je spoločnosť TEN Group sro. Generálnym projektantom Inardex sro.
Financovanie nákupu bytových a nebytových priestorov prostredníctvom hypotekárnych úverov je možné viacerými bankovými inštitúciami, podľa požiadaviek kupujúcich.

Mám nezáväzný

Záujem